LiitoKala Lii-500S

Garantovaný nákup z svetelnaposta.sk

Na sklade • 1 variant2,95 €100 % • 254 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,6 €100 % • 247 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v svetelnaposta.sk

• Nabije od AAA až po obra 26650 .. a to som chcel iba 18650 ;-)
    • nabije Ni-MH/Cd aj Li-ion
    • ukazuje čo robí
    • dá sa toho dosť nastaviť , a aj otestovať batérie
    • funguje aj bez nastavovania ... len vložíš batériu a nabíja, svieti na červeno, no a keď je už "zelená", tak je hotovo, nabité ;-)
    • zvláda 4 batérie naraz a to aj rôznych druhov !

• Majiteľ
    • Kvalita
    • Dostupnosť
    • Komunikácia
    • Žiadne lebo TOP✅

Odporúčam tento obchod majiteľ na vysokej komunikácii ešte som mal aj za super cenu odporúčam tento obchod každému ✅

• Cena najlepšia

Určite odporúčam a ako výhodná cena aj kvalita produktu

Produkt nemá žiadne parametre.

Diagnostická nabíjačka LiitoKala LII-500S je univerzálna štvorkanálová nabíjačka a diagnostická stanica určená pre 3,7V / 3,6V Li-Ion i NiMH/ NiCd akumulátory. Je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivý výkon a funkčnosť pre rôzne typy akumulátorov.

Funkcie nabíjačky:

• Merať kapacitu akumulátora pri vybíjaní, čo je výhodné oproti bežným nabíjačkám Li-ion akumulátorov.
  • Nezávisle monitorovať každý nabíjací slot, umožňujúc naraz nabíjať akumulátory rôznych veľkostí, kapacít a chemických zložení (Li-Ion aj NiMH/ NiCd).
  • Automaticky rozpoznať vložený typ akumulátora a zvoliť optimálny nabíjací algoritmus.

Tri programy nabíjania:

• Charge - klasické nabíjanie, na konci zobrazí kapacitu nabitú do akumulátora. Možno voliť zo štyroch nabíjacích prúdov 500, 700, 1000 a 2000 mA (najvyšší prúd možno zvoliť iba pre 1-2 Li-ion akumulátory).
  • Discharge - vybije akumulátor a na konci zobrazí kapacitu zmeranú počas vybíjania. Vybíjací prúd možno zvoliť 250 a 500 mA.
  • Test - nabije, vybije a opäť nabije akumulátor. Na konci možno zobraziť kapacitu zmeranú počas vybíjania aj počas konečného nabíjania. Hodnotu nabíjacieho prúdu je možné zvoliť rovnako, ako v režime Charge, vybíjací prúd je vždy 500 mA. Tento režim je časovo náročný, pri najvyššom nastavenom prúde môže kompletný cyklus s akumulátorom s kapacitou 3500 mAh trvať približne 16 hodín, pri najnižšom prúde až celý deň.

Podporované typy akumulátorov:

• Valcové Li-ion akumulátory s dĺžkou 31 až 73 milimetrov a priemerom až 26 milimetrov, napríklad typy 26650, 22650, 25500, 18650, 17670, 18700, 14650, 18500, 18490, 18350, 17500, 14500, 16340, RCR123, 10440.
  • NiMH akumulátory veľkosti AAA, AA, C.
  • Akumulátory 21700 možno nabíjať iba v prevedení bez ochrannej elektroniky.

Technické parametre nabíjačky:

• Štyri nezávisle monitorované nabíjacie kanály.
  • Automatické rozpoznanie typu nabíjaného akumulátora.
  • Nabíjací algoritmus: CC/ CV pre 3,7V/ 3,6V Li-Ion, Vmax pre NiMH a NiCD.
  • Nabíjací prúd: 500, 700, 1000 a 2000mA. Prúd 2000mA je možné zvoliť iba ak sú v nabíjačke maximálne dva Li-ion akumulátory.
  • Vybíjací prúd: 250 a 500mA.
  • Rozmery nabíjačky: 165 x 100 x 36 mm.
  • Váha nabíjačky: 239g.

Obsah balenia:

Diagnostická nabíjačka LiitoKala LII-500S - Sietový adaptér AC 100-240V (výstup 12 VDC/3A)

Ovládanie nabíjačky:

• Zapojte nabíjačku do siete a vložte nabíjané akumulátory.
  • Do ôsmich sekúnd od vloženia akumulátora, stlačte tlačidlo "mode" a vyberte požadovaný program (Charge, Discharge, Test).
  • Tlačidlom "current" do 8 sekúnd po vložení akumulátora zvoľte nabíjací prúd.
  • Ak v časovom limite po vložení akumulátora nenavolíte žiadny program, automaticky sa spustí nabíjanie prúdom 500mA.
  • Pokiaľ chcete navoliť program pre konkrétny slot, stlačte číslo nabíjacieho slotu.
  • Dlhým podržaním tlačidla "mode" môžete zmeniť už prebiehajúci program vo zvolenom slote.
  • Po dokončení zvoleného programu sa na displeji zobrazí END.
  • Po ukončení programu Test môžete stlačením čísla nabíjacieho slotu prepínať na displeji informáciu o kapacite, zmeranej pri vybíjaní a pri nabíjaní.
  • Nabíjačka má úspornú funkciu, ktorá automaticky vypne podsvietenie displeja po niekoľkých sekundách. Pre trvalé rozsvietenie displeja, stlačte číslo ľubovoľného slotu po dobu zhruba 3 sekundy.

Upozornenia:

• Nabíjačka nie je určená pre nabíjanie LiFePO4 akumulátorov.
  • Nedoporučuje sa vkladať a nabíjať neznačkové a necertifikované akumulátory.
  • Pri dosiahnutí napätia 4,2V, treba akumulátor vybrať z nabíjačky, aby nedošlo k prehrievaniu a prebitiu akumulátora.
  • Pri nabíjaní skontrolujte stav kontrolných LED na nabíjačke, či svietia tak, ako je uvedené v návode na použitie.
  • Vkladajte len tie typy akumulátorov, ktoré sú pre daný typ nabíjačky určené.

• , zakúpené v svetelnaposta.sk

• Nabije od AAA až po obra 26650 .. a to som chcel iba 18650 ;-)
    • nabije Ni-MH/Cd aj Li-ion
    • ukazuje čo robí
    • dá sa toho dosť nastaviť , a aj otestovať batérie
    • zvláda 4 batérie naraz a to aj rôznych druhov !

• Majiteľ
    • Kvalita
    • Dostupnosť
    • Komunikácia
    • Žiadne lebo TOP✅

• Cena najlepšia

Určite odporúčam a ako výhodná cena aj kvalita produktu

• , zakúpené v Kronium.sk

• Nabíjačka splnila moje očakávanie.